ЄВРОПЕЙСЬКИЙ САЛОН КРАСИ ЗА ДОСТУПНИМИ ЦІНАМИ  Софіївська Борщагівка, вул. Миру, 13
з 9:00 до 21:00
без вихідних

067 53 63 888
044 53 63 888

Замовлення зворотного дзвінка

Час для дзвінка

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка відправлена!

A+ A A-

Чистка обличчя (ультразвукова, механічна)

Зберегти здоров'я та молодість шкіри неможливо без якісного регулярного очищення. На її поверхні постійно накопичуються пил, бруд, клітини епідермісу, що відмерли, продукція сальних залоз. Закупорені пори не дозволяють кисню проникати в тканини, порушується бмен речовин. Створюються сприятливе середовище для розмноження патогенних бактерій, бактерій, виникають комедони, прищі, вугри. Якісне очищення дозволяє уникнути таких проблем, підтримати здоров'я та зберегти молодість шкіри.

У косметології використовується кілька видів чищення. Однією з найефективніших процедур є комбінована методика. У ній використовується механічне та ультразвукове чищення. Цей спосіб ідеально підходить при необхідності провести кардинальне очищення, для якого дного механічного чищення недостатньо, а застосування хімічного пілінгу протипоказане у зв'язку із сухістю, підвищеною чутливістю шкіри.

На підготовчому етапі комбінованого чищення ретельно видаляється макіяж. При виборі засобів для зняття косметики враховується тип шкіри. Після цього наноситься спеціальний гель, що володіє розривним ефектом.

У комбінованому чищенні спочатку використовується дія ультразвуку. Хвилі проникають крізь тканини шкіри, викликаючи вагання. Розширюються пори, відмерлі клітини епідермісу відокремлюються від поверхні. Подальше очищення косметолог проводить механічним способом.

Після чищення шкіра обробляється апаратом Дарсонваль. Вплив мікрострумів прискорює рух крові та лімфи. В результаті забезпечується інтенсивне харчування клітин киснем та корисними мікроелементами. Це призводить до нормалізації обміну речовин, прискорення процесів синтезу гіалуронової кислоти, колагену, регенерації клітин, що забезпечує омолоджуючий ефект.

Заключним етапом комбінованого чищення є поживна, заспокійлива маска та нанесення крему, відповідного типу шкіри. Протягом доби після процедури не можна наносити макіяж. У день проведення комбінованого чищення не рекомендується приймати ванну, відвідувати лазню, сауну, басейн, солярій. Небажаними є важкі фізичні навантаження, що викликають інтенсивне потовиділення.

Комбінована чистка застосовується як для обличчя, а й у спини. У процедурі використовують косметичні засоби відомих виробників Італії, Ізраїлю, Франції.

Протипоказань до цієї комплексної процедури небагато. Вона не проводиться для шкіри, армованої платиновими або золотими нитками, при герпесі у фазі активності, ускладненої вугрової хвороби. Не можна користуватися комбінованим чищенням у декомпенсаційній стадії цукрового діабету.

1 год. Ультразвукова чистка 350 грн.
1,5 год. Механічна чистка 500 грн.
1,5 год. Комбінована чистка 500 грн.
1,5 час. Атравматична чистка 800 грн.

Контактна інформація

Софіївська Борщагівка, вул. Миру, 13
067 53 63 888
044 53 63 888

Режим роботи

з 9:00 до 21:00
без вихідних

Ми в соцмережах